NOVOSTI

Istina Hrvatskog nogometa po stoti puta

Po starom dobrom običaju svi naši klubovi rekli su zbogom Europo. Poslije , rekli bi odličnih rezultata nakon prvih utakmica slijedila je istina Hrvatskog nogometa. Naši klubovi ispali su od Slovaka,Austrijanaca, Šveđana i Ukrajinca, zar to nije sramota. I tako svake godine , a ništa se ne mijenja pa ne znamo do kada će to ići. Situacije u nogometu preslikava nam situaciju u državi koja je sa oproštenjem u ku....

Ostaje nam danas još Dinamo koji će se boriti za ulazak u Europsku ligu. Scenarij se već zna.Ako ćemo prvu utakmicu igrat vani i izvući dobar rezultat , onda sigurno ispadamo jer će naši kvazi treneri pripremiti mrtvu taktiku sa 6 stopera i četiri napadača , ali na klupi da slučajno ne zabijemo gol jer prave ekipe igraju na rezultat, a ako prvu tekmu igramo doma , onda moramo igrati oprezno po mogućnosti sa formacijom koju sam Vam već napisao. Tu ćemo tekmu najvjerovatnije  izgubiti  i onda ćemo  u gostima dati sve od sebe i ako će nam Bog pomoći prolazimo, a ako neće sorry.

 

 07.08.2009


ANKETA

Koji novi dres Dinama od PUME vam je najljepši?
Domaći dres svijetlo plavi
Gostujući dres zlatni
Europski dres tamno plavi
  


Copyright © 2020 DBSport Sva prava pridržana.
Početna | Novosti | O nama | Navijački Shop | Kids Shop | Kontakt Hosted by Fer projekt